AT10-840-25 - 25AT10/840 Correa dentada Synchroflex de poliuretano Continental
Bulk Pricing
Minimum Line Item Quantity Discount Discounted Price
Product Specification
  • Belt Length:
    840mm
  • Belt Pitch:
    AT10 10mm
  • Belt Width:
    25mm
  • Brand:
    Continental
  • Category:
    Timing Belts
  • No of Teeth:
    84
  • Temp Range:
    -30° - +80°C
Can Be Used With This Product
Quantity updatable in cart
AT10 Pilot Bore Timing Belt Polea, 25 mm de ancho, elija el número de dientes