AT10-890-20 - 20AT10/890G3 Continental Generación 3 Correa dentada Synchroflex de poliuretano
Bulk Pricing
Minimum Line Item Quantity Discount Discounted Price
Product Specification
  • Belt Length:
    890mm
  • Belt Pitch:
    AT10 10mm
  • Belt Width:
    20mm
  • Brand:
    Continental
  • Category:
    Timing Belts
  • No of Teeth:
    89
  • Temp Range:
    -30° - +100°C
  • Temp Range:
    -30° - +100°C