Correa en V para ventilador automotriz AVX13X1400 13x1400Li
Bulk Pricing
Minimum Line Item Quantity Discount Discounted Price
Product Specification
  • Belt Section:
    AVX13 (13mm Wide)
  • Category:
    V & Wedge Belts
  • Inside Length (inch):
    55.1"
  • Inside Length (mm):
    1400mm
  • Outside Length (mm):
    1450mm
  • Pitch Length (mm):
    1405mm