16PJ1105 435PJ16 Continental Contitech Poly Vee Belt- J Section 2.34mm - 1105mm /43.5" Long - 16 Ribs
Bulk Pricing
Minimum Line Item Quantity Discount Discounted Price
Product Specification
  • Belt Section:
    J Section 2.34mm
  • Category:
    Poly-V Belts
  • Length:
    1105mm - 43.5"
  • No of Ribs:
    16