1760-C8M-12 Continental Contitech Synchrochain Polychain Timing Belt
Bulk Pricing
Minimum Line Item Quantity Discount Discounted Price
Product Specification
  • Belt Length:
    1760mm
  • Belt Pitch:
    HTD8M (8mm)
  • Belt Width:
    12mm