1800-8M-25 DS HTD Double Sided Timing Belt 1800mm Long x 25mm Wide
Bulk Pricing
Minimum Line Item Quantity Discount Discounted Price
Product Specification
  • Belt Length:
    1800mm
  • Belt Pitch:
    HTD8M (8mm)
  • Belt Width:
    25mm
  • Category:
    Timing Belts
  • No of Teeth:
    225
1800-8M-25 DS HTD Double Sided Timing Belt 1800mm Long x 30mm Wide Belt Length:1800mm Long
Belt Width:25mm Wide