3360-14M-55 Dunlop RPP HTD Timing Belt
Bulk Pricing
Minimum Line Item Quantity Discount Discounted Price
Product Specification
  • Belt Length:
    3360mm
  • Belt Pitch:
    HTD14in (14mm)
  • Belt Width:
    55mm
  • Category:
    Timing Belts
  • No of Teeth:
    240
Can Be Used With This Product
Quantity updatable in cart
HTD14 Pilot Bore Timing Belt Pulley, 55mm Wide, Choose Number of Teeth
HTD14 Taper Lock Timing Belt Pulley, 55mm Wide, Choose Number of Teeth