AT10-1150-32 - 32AT10/1150 Continental Contitech Polyurethane Synchroflex Timing Belt
Bulk Pricing
Minimum Line Item Quantity Discount Discounted Price
Product Specification
  • Belt Length:
    1150mm
  • Belt Pitch:
    AT10 10mm
  • Belt Width:
    32mm
  • Brand:
    Continental
  • Category:
    Timing Belts
  • No of Teeth:
    115
  • Temp Range:
    -30° - +80°C
Can Be Used With This Product
Quantity updatable in cart
AT10 Pilot Bore Timing Belt Pulley, 32mm Wide, Choose Number of Teeth