16T10/1210 - T10-1210-16 Optibelt ALPHA Torque Polyurethane Timing Belt
Bulk Pricing
Minimum Line Item Quantity Discount Discounted Price
Product Specification
  • Belt Length:
    1210mm
  • Belt Pitch:
    T10 10mm
  • Belt Width:
    16mm
  • Category:
    Timing Belts
  • No of Teeth:
    121
Can Be Used With This Product
Quantity updatable in cart
T10 Pilot Bore Timing Belt Pulley, 16mm Wide, Choose Number of Teeth