32T10/1300 - T10-1300-32 Optibelt ALPHA Torque Polyurethane Timing Belt
Bulk Pricing
Minimum Line Item Quantity Discount Discounted Price
Product Specification
  • Belt Length:
    1300mm
  • Belt Pitch:
    T10 10mm
  • Belt Width:
    32mm
  • Category:
    Timing Belts
  • No of Teeth:
    130
Can Be Used With This Product
Quantity updatable in cart
T10 Pilot Bore Timing Belt Pulley, 32mm Wide, Choose Number of Teeth