T2.5-230-04 - 4T2.5/230 Megadyne Megapower PU Timing Belt
Bulk Pricing
Minimum Line Item Quantity Discount Discounted Price
Product Specification
  • Belt Length:
    230mm
  • Belt Pitch:
    T2.5 2.5mm
  • Belt Width:
    4mm