AVX10X785 10x785Li Automotive Fan V belt
Bulk Pricing
Minimum Line Item Quantity Discount Discounted Price
Product Specification
  • Belt Section:
    AVX10 (10mm Wide)
  • Category:
    V & Wedge Belts
  • Inside Length (inch):
    30.9"
  • Inside Length (mm):
    0785mm
  • Outside Length (mm):
    0823mm
  • Pitch Length (mm):
    0797mm