AVX10X990 10x990Li Automotive Fan V belt
Bulk Pricing
Minimum Line Item Quantity Discount Discounted Price
Product Specification
  • Belt Section:
    AVX10 (10mm Wide)
  • Category:
    V & Wedge Belts
  • Inside Length (inch):
    39"
  • Inside Length (mm):
    0990mm
  • Outside Length (mm):
    1028mm
  • Pitch Length (mm):
    1002mm